Restauracja Trio

W Trójmieście niewiele jest lokali, w których menu znajdują się potrawy oficjalnie oznaczone jako bezglutenowe. Gdyńskie Trio należy do chlubnych wyjątków, jest też jedyną w trójmieście restauracją należącą do programu Menu bez Glutenu.
Lokal znajduje się w centrum miasta, a więc jest łatwo dostępny także dla turystów, można wpaść na obiad nie przerywając zwiedzania.
Potrawy, które mogą być podane w wersji bezglutenowej  oznaczone są w menu znakiem przekreślonego kłosa.  Jest to często wariant potrawy, także bezglutenowe zapotrzebowanie trzeba koniecznie zgłosić o kelnerowi.
Miałam okazję raz stołować się w Trio i mogę powiedzieć, że obsługa jest bardzo sympatyczna i chętnie udziela wszelkich informacji.
Zamówiłam grillowany filet z łososia z pomidorami i mozarellą a mój towarzysz polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym. Na przystawkę toskański krem z pomidorów, a na deser Panna Cottę, bo właściwie to była jedyna opcja bezglutenowa 😉 Wszystkie te potrawy mogę polecić i chętnie do Trio wrócę.

Restauracja Trio
81-363 Gdynia
ul. Starowiejska 29-35
http://www.trio-gdynia.pl/

Comments

comments

Print Friendly

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *